ANASAYFA DIŞ PAZARLAR ÖDÜLLER BASIN BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ İLETİŞİM SİTE HARİTASI TR EN
BİLİM İLAÇ ÜRÜN PORTFÖYÜ AR-GE KURUMSAL SORUMLULUK ÜRETİM TESİSLERİ KARİYER
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
NASIL KARİYER YAPABİLİRİM
BİLİMK@MPÜS
İŞ-ÖZEL YAŞAM DENGESİ
BİLİM AİLEM
BİLİMAİLEM
BİLİMÇOCUK DÜNYASI
BİLİMGENÇLİK DÜNYASI
GÖNÜLLÜYÜZ
İŞ FIRSATLARIMIZ
İK'DAN HABERLER
SIKÇA SORULAN SORULAR
BİLİMÇOCUK DÜNYASI
Aile ve çocukları birlikte ele aldığımız BilimAilem Projesi’ni çocukların ilgi alanları ve taleplerindeki farklılıklardan dolayı ve çalışanlarımızdan gelen geribildirimler sonucunda 2006 yılından itibaren BilimAilem çatısı altında BilimAilem ve Bilim Çocuk Dünyası olarak iki ayrı uygulama haline getirdik. Böylece birbirinden farklı dinamiklere sahip iki grubun beklentilerini daha detaylı ve sistematik bir şekilde planlamaya ve uygulamaya başladık.

Bu kapsamda 2008 yılından itibaren Bilim Çocuk Dünyası üyelerine 3 farklı yaş grubuna (3-6 ,6-9 ve 9-12) uygun olacak şekilde çeşitli dergilere abone edilmektedirler. Yine aynı yaş gruplarına bağlı kalarak kitap ve DVD gönderimi yapmaktayız.

Ayrıca yıllar içerisinde minik üyelerimizi eğlenerek öğrenebilecekleri çeşitli yöntemlerle ve aktivitelerle buluşturmaktayız.
•   Bilim Çocuk Dünyası üyelerinin resim yapma konusunda motivasyonlarını artırmak ve yetenekli çocuklarımızı bu yönde teşvik etmek amacıyla Geleneksel Resim Yarışması düzenlemekteyiz.

•   Çocuklara tiyatroyu sevdirmek ve kültürel aktivitelerini desteklemek amacıyla tiyatrolara katılım göstermelerini sağlamaktayız.

•   Bilim Çocuk Dünyası üyelerinin el becerilerini eğlenerek geliştirmelerine destek olmak amacıyla Çikolata Yapım Atölyesi’ne katıldık.

•   Bilim Çocuk Dünyası üyelerinin kişisel ve sosyal gelişimlerine destek olmak ve onlara tiyatro sevgisini aşılamak amacıyla Yaratıcı Drama Atölyesi düzenledik.

•   Çocukları, bilim, matematik ve teknoloji alanında kariyer yapmaları için motive etmek ve uzayla ilgili interaktif simülasyonların kullanıldığı dinamik ve eğlenceli bir ortamda; iletişim, takım çalışması ve liderlik alanlarında da eğitim almaları sağlamak amacıyla Uzay Kampı’nda eğlenceli bir yolculuğa çıktık.

•   Çocuklarımıza spor alışkanlığını aşılayıp, kişisel ve bedensel gelişimlerine destek olmak amacıyla her yıl Yaz Spor Okulu düzenlemekteyiz.

•   Çocuklarımızın el becerilerini geliştirmelerine destek olmak amacıyla çeşitli atölyelere katılım göstermekteyiz.

•   Ünlü çizgi ve animasyon karakterleriyle çocuklarımızı bir araya getirmek amacıyla Bilim Çocuk Dünyası DVD Kulübü’nü kurduk. Her sene yenilerek devam ettirmekteyiz.

•   Bilim Çocuk Dünyası üyelerini yorucu bir ders yarı yılının ardından eğlenecekleri, keyifli zaman geçirecekleri sosyal ortamlardan haberdar ederek, katılımcı olmalarını sağlamak amacıyla ailelerimize Sömestr ve Yaz Tatili aktivite bültenleri göndermekteyiz.


KURUMSAL SORUMLULUK RAPORU
Kurumsal Sorumluluk Raporu
Sorumluluğumuzu Paylaşıyoruz. Türkiye’ye rapor veriyoruz.
YARATICI FİKİR PLATFORMU
Yaratıcı Fikir Platformu
Fikirlerinizi önemsiyoruz.
Bizlerle yaratıcı fikirlerinizi paylaşmak için...
TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ
Toplum Gönüllüleri
Çözümün Bir Parçası Olmak İçin!
Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri
AVRUPA KALİTE BÜYÜK ÖDÜLÜ
Alzheimer Çağrı Merkezi
2011 Avrupa Kalite Büyük Ödülü Bilim İlaç’ın
KariyerKariyer Site HaritasıSite Haritası Bize UlaşınBize Ulaşın
İletişim Formuİletişim Formu Bilim'den HaberlerBilim'den Haberler BasınBasın
AnketlerAnketler Büyük GörBüyük Gör RSSRSS
KISISEL VERILERIN KORUNMASIKişisel Verilerin Korunması
Bilim İlaç hakkındaki yeniliklerden
haberdar olmak için kayıt olun!
Bizi Takip Edin! Facebook Twitter Linkedin
© 2005-2022 Bilim İlaç
BİLİM PLAZA Piyalepaşa Bulvarı Kaptanpaşa Mah. Zincirlikuyu Cad. No:184 34440 Beyoğlu / İstanbul Tel: (212) 365 15 00 - Faks: (212) 276 29 19
Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.