ANASAYFA DIŞ PAZARLAR ÖDÜLLER BASIN BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ İLETİŞİM SİTE HARİTASI TR EN
BİLİM İLAÇ ÜRÜN PORTFÖYÜ AR-GE KURUMSAL SORUMLULUK ÜRETİM TESİSLERİ KARİYER
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
NASIL KARİYER YAPABİLİRİM
İŞE ALIM
LİDERLİK RUHUMUZDA VAR
ORYANTASYON
YETENEK YÖNETİMİ
PERFORMANS YÖNETİMİ
ÜCRET YÖNETİMİ VE SOSYAL HAKLAR
BİLİMK@MPÜS
İŞ-ÖZEL YAŞAM DENGESİ
BİLİM AİLEM
GÖNÜLLÜYÜZ
İŞ FIRSATLARIMIZ
İK'DAN HABERLER
SIKÇA SORULAN SORULAR
PERFORMANS YÖNETİMİ

Performans Yönetim Sistemi'nin, şirketin insan kaynağı hakkında yönetime bilgi veren, çalışanların kurum ile bütünleşmesini sağlayan ve kurumu hedeflerine ulaştıran bir yönetme aracı olduğunu düşünüyoruz.

Performans Yönetim Sistemimiz ile çalışanlarımızın bireysel hedeflerini gerçekleştirmeleri yoluyla stratejik hedeflere ulaşılmasını, belirlenen ölçüm ve performans kriterlerine göre, çalışanlarımızın adil, eşit ve zamanında değerlendirilmesini, çalışanların performanslarının ve yetkinliklerinin dönem boyunca aldıkları geri bildirim ve sürekli diyalog ile hedefler doğrultusunda geliştirilmesini, ücret ve kariyer kararları için objektif bilgi elde edilmesini, çalışanların başarılarının ve performanslarının tanınmasını ve ödüllendirilmesini sağlamaktayız.  

“Performans yönetiminde çalışanlarımızın başarılarını tesciller, potansiyellerini ortaya çıkarır ve geliştiririz.”  

Tüm çalışanlarımızı kapsayan sistemde amaç sadece değerlendirmek değil, iş planlarına katılımı sağlamak, başarı için motive etmek ve potansiyeli geliştirmek için planlama yapmaktır. Performans süreci potansiyel değerlendirme, eğitim ve kariyer süreçleri ile entegre edilerek yetenekler daha iyi performans için cesaretlendirilmekte ve desteklenmektedir. Performans Hedefleri, iş hedefleri ve yetkinlikler olarak ikiye ayrılır. Bu iki alandaki sonuçlar atama kriterlerinde değerlendirilmekte ve eğitim planlamalarında kullanılmaktadır.  

Ayrıca, liderlerimize "360 Derece Yetkinlik Değerlendirme Sistemi" içerisinde de liderlik becerilerinin artırılmasına yönelik üst, ast ve eşdeğer pozisyonlarındaki çalışanlarımızın görüşlerini sunma fırsatı tanınmaktadır. Yönetici ve üzeri pozisyonlarda yer alan lider kadrolarımızın güçlü ve gelişmeye açık alanları hakkında geri bildirimler vererek kişisel ve liderlik gelişimlerine katkıda bulunabilmek amacıyla uygulamaktayız.

Bu amacın yanı sıra 360° Yetkinlik Değerlendirme Sistemi birçok değerlendiricinin bulunması nedeniyle objektif bir değerlendirme sağlamakta, kişilerarası iletişim etkinliğini arttırmakta ve örgütsel gelişime doğrudan katkı sağlamaktadır. Sistemden alınan toplu veriler ile Bilim İlaç’ta yönetici kadrosunda çalışan liderlerimizin yönetsel yetkinlikleri ölçümlenerek şirketimizin "Liderlik Fotoğrafı"nı ortaya çıkarılabilmektedir.

KURUMSAL SORUMLULUK RAPORU
Kurumsal Sorumluluk Raporu
Sorumluluğumuzu Paylaşıyoruz. Türkiye’ye rapor veriyoruz.
YARATICI FİKİR PLATFORMU
Yaratıcı Fikir Platformu
Fikirlerinizi önemsiyoruz.
Bizlerle yaratıcı fikirlerinizi paylaşmak için...
TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ
Toplum Gönüllüleri
Çözümün Bir Parçası Olmak İçin!
Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri
AVRUPA KALİTE BÜYÜK ÖDÜLÜ
Alzheimer Çağrı Merkezi
2011 Avrupa Kalite Büyük Ödülü Bilim İlaç’ın
KariyerKariyer Site HaritasıSite Haritası Bize UlaşınBize Ulaşın
İletişim Formuİletişim Formu Bilim'den HaberlerBilim'den Haberler BasınBasın
AnketlerAnketler Büyük GörBüyük Gör RSSRSS
KISISEL VERILERIN KORUNMASIKişisel Verilerin Korunması
Bilim İlaç hakkındaki yeniliklerden
haberdar olmak için kayıt olun!
Bizi Takip Edin! Facebook Twitter Linkedin
© 2005-2022 Bilim İlaç
BİLİM PLAZA Piyalepaşa Bulvarı Kaptanpaşa Mah. Zincirlikuyu Cad. No:184 34440 Beyoğlu / İstanbul Tel: (212) 365 15 00 - Faks: (212) 276 29 19
Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.