ANASAYFA DIŞ PAZARLAR ÖDÜLLER BASIN BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ İLETİŞİM SİTE HARİTASI TR EN
BİLİM İLAÇ ÜRÜN PORTFÖYÜ AR-GE KURUMSAL SORUMLULUK ÜRETİM TESİSLERİ KARİYER
BİLİM İLAÇ VE KURUMSAL SORUMLULUK
SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK YÖNETİMİMİZ
EKOLOJİK DUYARLILIĞIMIZ
PAYDAŞLARIMIZI BİLİNÇLENDİRİCİ ÇALIŞMALARIMIZ
SOSYAL DUYARLILIĞIMIZ
TOPLUMSAL YATIRIM
EKONOMİK KATMA DEGERİMİZ
KURUMSAL SORUMLULUK RAPORLARI
PAYDAŞLARIMIZI BİLİNÇLENDİRİCİ ÇALIŞMALARIMIZ

Çalışanlarımızın sürdürülebilirlik savunucuları olmalarına yönelik yürüttüğümüz pek çok uygulamamız var. Tüm çalışanlarımıza sürdürülebilirlik eğitimleri veriyoruz, onların bireysel sorumluluklarını yerine getirmeleriyle hem şirketimizde kolektif bilincin oluşmasını, hem de onların kendi çevrelerine bu bilinci yaygınlaştırmalarını teşvik ediyoruz.

Yalnız çalışanlarımızda değil, tedarikçilerimiz ve müşterilerimizde de sürdürülebilirlik bilinci oluşturmaya yönelik çalışmalar yapıyoruz. Tedarikçilerimizi ve iş ortaklarımızı değerlendirme kriterlerimiz içinde ISO 14001 belgesine sahip olması var. Böylece tedarikçilerimize ve iş ortaklarımıza “daha yaşanılabilir bir dünya için” çevre konusunda çalışmalar yapmak üzere ilham veriyoruz.

İş Ortakları Zirvemiz ile sürdürülebilirlik konusunda elde ettiğimiz bilgi birikimimizi paylaşıyoruz.  

Küresel iklim değişikliğine yönelik, hekimleri bilinçlendirmek üzere “Küresel iklim değişikliğinin solunum sistemi hastalıkları üzerine etkisi” hakkında bilgilendirme çalışmaları gerçekleştiriyoruz. Bu kapsamda, İstanbul Teknik Üniversitesi Meteoroloji Bölüm Başkanı ve Afet Bilim Uzmanı Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu’nun ve Astım-KOAH konusunda uzman bir hekimin konuşmacı olarak katıldığı bilgilendirme toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılarla çeşitli uzmanlık alanlarından 5 binin üzerinde hekime küresel iklim değişikliği bilgilendirme toplantıları gerçekleştirdik.

Küresel iklim değişikliğine dikkati çekmek üzere dünya çapında 130’dan fazla ülkede bireysel ve kurumsal katılıma sahip olan, ülkemizde de gerçekleştirilen Dünya Saati uygulamasına destek veriyoruz ve hekimlerin farkındalığını artırmak adına bu konuda onları da bilgilendiriyoruz.

"Karbonsuz bir gelecek için çalışıyoruz!"

Bilim İlaç olarak operasyonel etkinliklerimizden kaynaklanan olumsuz çevresel etkileri, uluslararası standartlarda kredibilitesi olan yenilebilir enerji projelerine yatırım yaparak sıfırlama gayreti içindeyiz. Bu kapsamda enerji tüketimimiz başta olmak üzere promosyon malzemelerimize kadar her alanda çevresel etkilerimizi minimuma indirgemek üzere yenilenebilir enerji çalışmalarının içinde yer alıyoruz.  Sonuç itibariyle işlerimizi yönetebilmek için bu gezegenin kaynaklarını borç alıyoruz ve zaman geçirmeden de borcumuzu geri ödüyoruz. 2011 yılından itibaren gerçekleştirdiğimiz etkinliklerimizin karbonunu nötrlemeye başladık.

KURUMSAL SORUMLULUK RAPORU
Kurumsal Sorumluluk Raporu
Sorumluluğumuzu Paylaşıyoruz. Türkiye’ye rapor veriyoruz.
YARATICI FİKİR PLATFORMU
Yaratıcı Fikir Platformu
Fikirlerinizi önemsiyoruz.
Bizlerle yaratıcı fikirlerinizi paylaşmak için...
TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ
Toplum Gönüllüleri
Çözümün Bir Parçası Olmak İçin!
Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri
AVRUPA KALİTE BÜYÜK ÖDÜLÜ
Alzheimer Çağrı Merkezi
2011 Avrupa Kalite Büyük Ödülü Bilim İlaç’ın
KariyerKariyer Site HaritasıSite Haritası Bize UlaşınBize Ulaşın
İletişim Formuİletişim Formu Bilim'den HaberlerBilim'den Haberler BasınBasın
AnketlerAnketler Büyük GörBüyük Gör RSSRSS
KISISEL VERILERIN KORUNMASIKişisel Verilerin Korunması
Bilim İlaç hakkındaki yeniliklerden
haberdar olmak için kayıt olun!
Bizi Takip Edin! Facebook Twitter Linkedin
© 2005-2022 Bilim İlaç
BİLİM PLAZA Piyalepaşa Bulvarı Kaptanpaşa Mah. Zincirlikuyu Cad. No:184 34440 Beyoğlu / İstanbul Tel: (212) 365 15 00 - Faks: (212) 276 29 19
Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.