ANASAYFA DIŞ PAZARLAR ÖDÜLLER BASIN BİLGİ TOPLUMU HİZMETLERİ İLETİŞİM SİTE HARİTASI TR EN
BİLİM İLAÇ ÜRÜN PORTFÖYÜ AR-GE KURUMSAL SORUMLULUK ÜRETİM TESİSLERİ KARİYER
İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ
NASIL KARİYER YAPABİLİRİM
BİLİMK@MPÜS
İŞ-ÖZEL YAŞAM DENGESİ
BİLİM AİLEM
BİLİMAİLEM
BİLİMÇOCUK DÜNYASI
BİLİMGENÇLİK DÜNYASI
GÖNÜLLÜYÜZ
İŞ FIRSATLARIMIZ
İK'DAN HABERLER
SIKÇA SORULAN SORULAR
BİLİMAİLEM
Bilim İlaç olarak hedeflerimizin gerçekleşmesinde başarının belirleyicisi olan çalışanlarımız kadar ailelerimizi de organizasyonumuzun ayrılmaz bir parçası olarak görüyor, onlarla birlikte büyük bir ekip olduğumuza inanıyoruz. Bu felsefenin bir yansıması olarak da, kuruluşumuzun vizyonuna ve ana iş hedeflerine hizmet eden insan kaynakları politikamız içerisinde “Ailelerimiz” başlığını ayrıca ele alıyoruz.


Bu kapsamda çalışan mutluluğunun ve bağlılığının üst seviyelere taşınması, şirket içinde sürekli iletişimin canlı tutulması, iş-özel yaşam dengesinin desteklenmesi, çalışanlarımızın ve ailelerinin birbirini tanıması ve çalışan ailelerinin kişisel ve sosyal gelişimine katkı sağlanması amaçlarıyla İnsan Kaynakları Politikamızla da uyumlu bir şekilde çalışanlar ve ailelerini de kapsayacak bir proje olarak BilimAilem Projesini 2005 yılından itibaren uygulamaya başladık. Çalışanlarımızı ailesi, çalışma arkadaşları ve yöneticileriyle ortak bir paydada buluşarak iş-özel yaşam dengesini destekleyip, çocuklarının kişisel gelişimine katkıda bulunmaktayız. Bu kapsamda;

•  Çalışanlarımızın ve eşlerinin aile içi iletişim, anne-baba olmak, çocuk gelişimi ve psikolojisi konularında farkındalıklarını arttırmak amacıyla “Aile İçi İletişim Eğitimleri” düzenlemekteyiz.

•  Çalışanlarımız ve aileleri ile iletişimimizi arttırmak, şirket içi uygulamalar hakkında çalışan ailelerinin bilgi sahibi olmasını sağlamak, çalışan ailelerinin kişisel gelişimine katkı sağlamak, hoşça vakit geçirmelerini sağlayacak bilgi paylaşımlarında bulunmak amacıyla yılda 2 defa “BilimAİlem” dergisini çıkartmaktayız.

•  Aramıza yeni katılan minik üyelerimizin ilk günlerinde ihtiyaç duyacakları temel bakım ürünlerini “Doğum Hediye Seti” hediyemiz ile  doğum yapan çalışanlarımızın ve eşlerinin yanında olmayı amaçlıyoruz.

•  Büyük bir ekip olmamızın sağladığı destekle tüm Türkiye’den farklı damak tatlarını, “Bilim’in Lezzetleri” yemek kitabı ile bir araya getiriyoruz.

•  Aile kavramını hatırlatan Anneler Günü ve Babalar Günü gibi özel günlerinde çalışanlarımızın yanında olmak ve onları hatırladığımızı hissettirmeyi hedefliyoruz.

•  BilimAilem Üyelerimizin sosyal ve kültürel yönlerini desteklemek amacıyla tiyatrolara, dans gösterilerine, konser ve stand up gösterilerine toplu katılım göstermekteyiz.

KURUMSAL SORUMLULUK RAPORU
Kurumsal Sorumluluk Raporu
Sorumluluğumuzu Paylaşıyoruz. Türkiye’ye rapor veriyoruz.
YARATICI FİKİR PLATFORMU
Yaratıcı Fikir Platformu
Fikirlerinizi önemsiyoruz.
Bizlerle yaratıcı fikirlerinizi paylaşmak için...
TOPLUM GÖNÜLLÜLERİ
Toplum Gönüllüleri
Çözümün Bir Parçası Olmak İçin!
Bilim İlaç Toplum Gönüllüleri
AVRUPA KALİTE BÜYÜK ÖDÜLÜ
Alzheimer Çağrı Merkezi
2011 Avrupa Kalite Büyük Ödülü Bilim İlaç’ın
KariyerKariyer Site HaritasıSite Haritası Bize UlaşınBize Ulaşın
İletişim Formuİletişim Formu Bilim'den HaberlerBilim'den Haberler BasınBasın
AnketlerAnketler Büyük GörBüyük Gör RSSRSS
KISISEL VERILERIN KORUNMASIKişisel Verilerin Korunması
Bilim İlaç hakkındaki yeniliklerden
haberdar olmak için kayıt olun!
Bizi Takip Edin! Facebook Twitter Linkedin
© 2005-2022 Bilim İlaç
BİLİM PLAZA Piyalepaşa Bulvarı Kaptanpaşa Mah. Zincirlikuyu Cad. No:184 34440 Beyoğlu / İstanbul Tel: (212) 365 15 00 - Faks: (212) 276 29 19
Bu sitedeki bilgiler, hekim veya eczacıya danışmanın yerine geçemez.